Hakkımızda

Neftürk Teknoloji, sahip olduğu deneyim ve uzmanlık ile ihtiyaç ve beklentilerinize profesyonel çözümler üretmek için yola çıkmıştır. Teknoloji danışmanlığı, dijital pazarlama, yazılım, e-ticaret, mobil uygulama, sosyal medya danışmanlığı, SEO hizmetleri, internet reklamları ve profesyonel hosting alanlarında hizmet verir.

Neftürk Teknoloji, internet ve bilişim alanında çözümler üretmek ve danışmanlık hizmetlerini vermek için faaliyet gösterir. İş ortaklarının memnuniyetini ve güvenini sağlamak, internet dünyasındaki marka iletişimi ve tanıtım stratejilerini oluşturmak, çözüm ortağı olduğu müşterilerinin kendi alanlarında güçlenmesi ve hedeflerine ulaşmasına yardım etmek en önemli hedefleridir.

Profesyonel iş planları, amatör ve heyecanlı ruh ile birlikte sahip olduğu teknik becerilerini kullanarak ihtiyaç ve beklentilere profesyonel çözümler üretir. Bunu yaparken zaman ve bütçe açısından gerekli hassasiyeti gösterir ve en iyi sonucun alınmasını sağlar.

Hizmetlerine başladığı ilk andan itibaren kaliteyi ve müşteri memnuniyetini merkeze alarak faaliyet gösterir. Alanında yüksek deneyime sahip olan uzmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir.

Profesyonel iş planları, doğru strateji, yüksek kalite ve beğeni odaklı yaklaşım Neftürk Teknoloji’nin temel prensipleri haline gelmiştir. Özellikle yüksek kalite bilinci ilkesinin yöneticilerden en alt kademeye kadar uzandığı bir kültürü oluşturmayı başarmıştır.

Neftürk Teknoloji olarak hizmet alanlarımızda, sektörün çok daha üzerinde bir müşteri memnuniyeti oranına sahibiz. Bu başarımızın arkasında, uzman ve deneyimli ekibimiz ve oluşturduğumuz çalışma kültürü var. Ayrıca hizmetlerimizde her zaman uluslararası kalite standartlarını bazalmamız ve bu standartların dahi üzerine çıkmaya odaklanmamız da, elde ettiğimiz başarının temel nedenlerindendir.

Başarının arkasında, her müşterimizin heyecanını birebir yaşamak olduğunu biliyoruz. İşi yaparken sizlerin heyecanına ortak oluyor ve adeta kendi işimiz gibi heyecanlanarak süreci yürütüyoruz. Duymuş olduğumuz bu heyecan, iş sonunda sizler kadar mutlu olmamız ve sizin memnuniyetinizi görmemiz, bu alandaki başarımızın en önemli etkenlerinden olduğuna inanıyoruz.

Öncelikli sorumluluğumuz, müşterilerimizin kurumsal kimliklerini internet ve bilişim dünyasında özgün, profesyonel, modern, kreatif ve teknolojik mükemmellik unsurlarına sahip olarak sunmaktır. Bunu sağlamak için en doğru projeleri hazırlıyor ve sizlerin de katkılarıyla bunları mükemmelleştirerek hayata geçiriyoruz.

Sorumluluklarımızın sadece müşterilerimize karşı olmadığını biliyoruz. Neftürk Teknoloji, ülkemizin bilişim ve internet teknolojileri alanındaki ilerleyişine bir katkı vermeyi ve bu alanı daha da geliştirmeyi kendisine görev edinmiştir. Faaliyetlerinde, bu sorumlulukları asla unutmamaktadır.

Neftürk Teknoloji, faaliyetlerine ilk başladığı andan günümüze kadar birçok kurumsal şirkete hizmet vermiştir. Kendi alanında ciddi bir deneyime sahiptir. Kaliteli hizmetimiz ve kurmuş olduğumuz etkili iletişim, sadık müşteriler edinmemizi sağlamıştır.

İş disiplini ve etkin zamanlama planı ile çok yönlü becerilere sahip olan ekip arkadaşlarımız, işleri her açıdan değerlendirerek en iyi sonucu alır. Bu süreçte ekip arkadaşlarımızın deneyim ve uzmanlığının yanında en gelişmiş araçları kullanmalarının da etkileri son derece önemlidir. Neftürk Teknoloji, bu alandaki gelişmeleri yakından izlemekte ve geliştirilen araçları ve yazılımları hızlı bir şekilde edinerek kullanmaya başlamaktadır. Böylece hizmet kalitemizi arttırıyor ve en yeni çözümleri sizlere sunuyoruz. Yeni Nesil Teknoloji Şirketi ile sloganı ile çıktığımız bu yolda, asla sahip olduklarımızla yetinmiyor, kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Bilişim ve internet dünyasına yönelik hizmetlerimizde ekip arkadaşlarımız, kendilerini sürekli olarak geliştirmeye devam ediyor. Dinamik bir alanda faaliyet gösterdiğimizi biliyor ve bu alanın en önemli gerekliliği olan kendimizi yenileme ve geliştirme konusuna büyük bir önem veriyoruz.

İş planlaması yaparken ekip arkadaşlarımızın kendilerini geliştirecekleri zaman dilimlerine sahip olmalarına çok fazla önem veriyoruz. Teknik anlamdaki gelişime ek olarak iletişim ve işbirliği gibi alanlarda da gelişmeleri için gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Bütün bunlar, kusursuz ve mükemmel bir ekibe sahip olmamızı ve onu sürekli korumamızı sağlıyoruz.

Hizmet alanlarımızdaki faaliyetlerimizde müşterilerimizin istek ve beklentilerini detaylı olarak dinliyor ve öğreniyoruz. Bu süreçte kesinlikle onların isteklerini görmezden gelmiyoruz. İhtiyaç ve beklentileri tam olarak öğrendikten sonra bunlara yönelik detaylı analizler yapıyor ve yeni nesil çözümler üretiyoruz.

Zamanlama konusuna çok fazla önem veriyoruz. Zaman konusundaki bilgilendirmeyi, konuya ilişkin analiz ve planlamayı dikkate alarak yapıyoruz. Kaliteden ödün vermeden, olabildiğince hızlı bir şekilde işimizi tamamlamaya odaklanıyoruz. Kreatif ve pratik çözümlerimiz sayesinde bu noktada sorun yaşamıyor ve işi, belirttiğimiz zamandan önce teslim ediyoruz.

Hizmetler

Hizmetlerimizi Keşfedin

00+

Tamamlanan Proje

00+

Ekip Üyesi

00%

Müşteri Memnuniyeti

00+

Alınan Ödül